Перейти к содержимому
Главная » Наш сервіс

Наш сервіс

Купить дрова Киев, Ирпень

З року в рік Вам необхідно купувати дрова для опалення власних осель. В когось з Вас є постійні контакти людей, що займаються доставкою, хтось з року в рік знаходить інших. Часом Ви задоволені, часом виявляється, що об’єм трохи менший ніж завіряв продавець.

Наша ідея спростити Вам пошук надійних людей, тим самим зекономивши час. Будемо раді почути відгуки , до яких обов’язково дослухаємось. Сервіс доставки дров має бути простим як виклик таксі. Знаючи відомі контакти, Ви повинні бути впевнені в ціні і якості дров, оскільки надійна доставка дров та брекетів для опалення має бути передбачуваною, надійною та вигідною для всіх.

Основні наші цілі — зробити доставку майже автоматичною, щоб ви могли купить дрова дешево та швидко, турботу про перевірку дров на якість — ми беремо на себе. Вологість, екологічність — два найважливіших параметра, і якщо перший впливає лише на Ваш гаманець, то другий — на здоров’я.

Також найближчим часом плануємо долучити майстрів з обслуговування котлів, надати інформацію по постачальникам паливних пелет та брикетів. Якщо Вам цікаві дані послуги — діліться з нами необхідністю та доцільністю такого сервісу.

Отже де б Ви не проживали — місто Малин, а може Вишневе, чи поруч, в селі Софіївська Борщагівка, чи бува в Києві на Осокорках — будема раді доставити дрова до вашої оселі і вирішити Ваше питання з покупкою дров на зиму.