Перейти до вмісту

Купити дрова

(колоті, чурки, метровки)

доставка дров по Київській, Житомирській, Рівенскій областях

  • не з Чорнобиля
  • оплата – ПІСЛЯ доставки
  • без трухи та гнилі

ціни на дрова (навалом/складометр)

(без врахування логістики, вартість доставки – калькулятор доставки)

Доставка дров, ціни

(ціна на дрова без врахування доставки)

Порода дерева(1 куб дрова цена (навалом/складометр))
Сосна1050 / 1400
Береза, вільха1200 / 1600
Клен, Каштан, акація1450 / 1900
Дуб, ясень, граб1500 / 2000
Фруктові1500 / 2000
Яблуня1500 / 2000
Тополя, верба1050 / 1400
цены указаны за колотые дрова (30-35 см)

Ціни на дрова колоті

Якщо Ви цінуєте свій час, колоті дрова – те, що Вам потрібне. Так, вони трохи дорожчі за чурок і метрівки, але разом з цим вже готові до застосування і жодних зусиль. Стандартний розмір полін: 30-35 см, за домовленістю можна нарізати довжину спеціально під Ваш камін або котел. Куб дров колотих – ціна приблизно на 40% дорожча за складометр дров.

Дрова купити з доставкою і без предоплати

Ви самі можете оцінити якість доставленого товару та сплатити лише якщо Вас все влаштує. Такий підхід виключає можливість обману як за якістю, так і за обсягом.

Конкурентна ціна дров

Завдяки налагодженій логістиці, тому ми можемо організувати доставку дешевше. Ви можете купити дрова колоті, в цурках та метрівки.

Машина дров – ціна залежить від об’ему

Ми доставляємо дрова від 1 кубічного метра, але також можемо прорахувати вартість доставки повної завантаженої машини по Києву та області, для цього Ви можете скористатися калькулятором розрахунку доставки.

Насамперед – контроль якості

Купити дрова Київська область у надійного постачальника. Контролює вологість та якість деревини перед відправкою. В результаті – Ви можете бути впевнені, що отримаєте дерево без потерті та гнилі, сухі та готові до вживання.

Экологічно чисте дерево

Заготовляються в екологічно чистих регіонах країни – Чернігівській, Київській (фруктові породи) та Житомирській областях. Ви можете бути впевнені у проходженні радіологічного контролю.

(073) 802 0273
(098) 696 7733

Насамперед перевірений постачальник – запорука гарної якості деревини. Знаючи про те, що товар заготовлений легально, можна не турбуватися про здоров’я. Всі дрова відповідають таким початковим параметрам, крім того, вони – сухі (до 25%). Насамперед – наші клієнти.

Крім того, наші дрова відповідають наступним критериям:

  • экологічно чисті
  • сухі
  • підходять для будь-якого котла, печі, каміна, мангала, сауни, бані
  • низька ціна
  • зручна доставка

Які дрова кращі?

За великим рахунком, на якість сировини для опалення впливають 2 параметри, а точніше – вологість, парметр який легко виправити (та саме тому обізнані люди займаються заготівлею задовго до опалювального сезону), та наявність потерті у деревині, що впливає на кількість енергії в умовному обсязі деревини. Важливо розуміти, що різні породи дерева відрізняються питомою теплотворною здатністю в розрахунку на об’ємні одиниці виміру, оскільки поліни складаються з целюлози, то цей параметр дуже чітко корелює з щільністю, і, питома теплоємність стосовно маси деревини, практично однакова для всіх порід і знаходиться на рівні 4000 ккал на кілограм. що відповідає 0,5 м3 газу.

Дубові дрова

Ймовірно, це дерево, яке практично позбавлене недоліків. Висока тепловіддача, низька смольність, добре горять і добре розпалюються, крім того – довго тримають жар. Тепловіддача – 3200 ккал/дм3. Купити дрова березові дешевше дубових, Ви можете зателефонувавши вище, або скористатися формою замовлення.

Березові дрова

Березові дрова дешевші, порівняно з купівлею дубових. Тут трохи більше смолистих речовин, можливо для когось – це нестача. Тому, такі поліни для каміна – хороші, перш за все тому, що при горінні виділяють приємний аромат, який, крім того, має бактерицидні властивості.

Дрова колоті

Високий вміст смол, іскріння та тріск – це сосна. З іншого боку – вони дешевші, але в перерахунку на кілограм маси має ту саму теплотворною здатністю, в результаті – економії майже немає. Також вони багаті на ефірні масла, тому – це відмінні дрова для лазні та сауни.

“Продам дрова” за цим запитом Ви можете знайти сотні оголошень, наші ж переваги – хороша ціна з доставкою, яку ми здійснюємо по Київській області, купити колоті дрова є – , в чурках, метрівках, можна в наступних населених пунктах:

Купити дрова дешево Ви можете в наступних населених пунктах: Гореничі, Ірпінь, Тарасівка, Погреби, Бориспіль, Нові Безрадичі, Гатне, Мархалівка, Буча, Обухів, Чабани, Українка, Юрівка, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Проців, Хотів , Дмитровичі, Нові Петрівці, Іванковичі, Забір’я, Зазим’я, Рославичі, Осещина, Білогородка, Новосілки, Гнатівка, Борщагівка, Вишневе, Барахти, Бугаївка, Княжичі, Капітанівка, Чубинське, Петрівка, Бузове, Олександрівка, Міла, Гнідин, Солтанівка, Тростинка, Ясногородка, Вишеньки, Цвяхів, Нові Кодаки, Креничі, Васильків, Біла Церква, Підгірці, Лісники, Хлепча, Пуща-водиця, Вишгород, Дмитровичі, Ходосіївка, Гора, Стоянка, Крюківщина, Малютя Музичі, Горенка, Романків, Крушинка, Святопетрівське, Олександрівка, Плесецьке, Боярка, Глеваха, Конча-Заспа, Мрія, Хотянівка, Коцюбинське, Козин, Щасливе, Малин, Ворзель, Гостомель, Бородянка, Калинівка, Немішаєве, Михайлівка-Ру жовка, Макарів, Глеваха, Жуляни, Осокорки, Печерськ.

Також за домовленістю займаємося постачанням сировини для опалення в інші області. Машина дров ціна – від 590 гривень на об’єми від 1м3 до 40м3, КамАЗ або ЗІЛ дров – вже не використовуємо, доставляємо на сучасних машинах. Для детального прорахунку вартості доставки та ціни на сировину Ви можете зв’язатися за телефонами вказаними у шапці.